Superbieg.pl

Page 1 of 2  > >>

Sep 25, 2015

Widoki warte wysiłku

Już niewiele czasu zostało do 2.”Półmaratonu Sowiogórskiego”. Warto zatem – a ten apel kierujemy do niezdecydowanych-  spróbować swoich sił w prawdziwie górskim biegu w najstarszych górach nie tylko w Polsce ,ale także w Europie. Jak podają żródła historia tego pasma górskiego sięga 4,5 miliardów lat!

Sep 3, 2015

dla wszystkich którzy opłacą wpisowe do 13 września


limitowana wersja koszulki z Półmaratonu Sowiogórskiego 2015.

May 18, 2015

II. Półmaraton Sowiogórski Zapraszamy !

No,to ruszamy !  Już można się zapisywać na 2. „Półmaraton Sowiogórski” , który odbędzie się tradycyjnie 27 września -  w najstarszych górach w Polsce w Górach Sowich!

Start i meta pod schroniskiem „Orzeł” w pobliżu Przełęczy Sokolej na wysokości 871 m. npm.  

Page 1 of 2  > >>

Jesteś w:: sowiogorski >> News

Witamy Uczestników Półmaratonu Sowiogórskiego

Już za trzy miesiące rusza Półmaraton Sowiogórski. Dokładnie  27 września o godz. 11,00 z parkingu na granicy Rzeczki i Sokolca czyli z Przełęczy Sokolej, zawodnicy pobiegną na dystansie półmaratonu przemierzając większość  najpiękniejszych dróg górskich znajdujących się między Przełęczą Jugowską a Walimską.
Organizatorami biegu są firma Grabek Promotion oraz USKS Gminy Nowa Ruda.
Partnerami natomiast  Ośrodek Wypoczynkowy „Rzeczka”, „Karczma pod Sową” , „Szyprówka” , Schronisko ”Orzeł” , Schronisko „Sowa”, Nadleśnictwo Jugów, Nadleśnictwo Wałbrzych, wałbrzysko-kłodzka grupa GOPR, portal www.biegigorskie.pl, salco oraz XCLife-Tomasz Kałużny wyłączny dystrybutor marki Enervit.
Wkrótce dołączą do nas kolejni partnerzy i sponsorzy, bowiem rozmowy trwają.
Przed biegaczami najpiękniejsze miejsca Gór Sowich -Kozie Siodło, Lisie Skały,Wielka Sowa (1015 m.),Wroniec, DrogaGwarków, Srebrna Droga i na koniec  400 m. „ściana płaczu”. Meta półmaratonu usytuowana została pod schroniskiem „Orzeł”. Końcowy bufet , pasta party, depozyt, kąpiel i można schodzić na dół... gdyż estrada i ceremonia dekoracji znajdzie sie na Przełęczy Sokolej.
Każdy zawodnik otrzyma na mecie pamiątkowy medal .
Tradycyjna Tombola tuż po ceremonii dekoracji …
Ilość miejsc ograniczona do 400 osób!!!
Zapraszamy.

Return

 

 
   
   
   
 
 .  

 

 

.

 

   
   
.

  
 

 

 


          

   

 

 

Projekt i wykonanie KMEDIA Strony internetowe