Superbieg.pl

Page 1 of 2  > >>

Sep 25, 2015

Widoki warte wysiłku

Już niewiele czasu zostało do 2.”Półmaratonu Sowiogórskiego”. Warto zatem – a ten apel kierujemy do niezdecydowanych-  spróbować swoich sił w prawdziwie górskim biegu w najstarszych górach nie tylko w Polsce ,ale także w Europie. Jak podają żródła historia tego pasma górskiego sięga 4,5 miliardów lat!

Sep 3, 2015

dla wszystkich którzy opłacą wpisowe do 13 września


limitowana wersja koszulki z Półmaratonu Sowiogórskiego 2015.

May 18, 2015

II. Półmaraton Sowiogórski Zapraszamy !

No,to ruszamy !  Już można się zapisywać na 2. „Półmaraton Sowiogórski” , który odbędzie się tradycyjnie 27 września -  w najstarszych górach w Polsce w Górach Sowich!

Start i meta pod schroniskiem „Orzeł” w pobliżu Przełęczy Sokolej na wysokości 871 m. npm.  

Page 1 of 2  > >>

Jesteś w:: sowiogorski >> News

Pozostało dwa tygodnie !

 

Na mecie każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy medal , gorący posiłek i będzie miał możliwość skorzystania z natrysku w schr. „Orzeł”.
Zwycięzcy w kategorii open kobiet i mężczyzn otrzymają nagrody finansowe a w kategoriach wiekowych trofea sportowe.
Wszyscy, którzy ukończą bieg otrzymają talon o wartości 100 zł. na zakup obuwia sportowego Alphawoolf.
Pomiar czasu obsługuje firma Data sport a nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będzie Wałbrzysko- Kłodzka Grupa Gopr.
Warto podkreślić ,że Pan Cezary Przybylski – Marszałek Województwa Dolnośląskiego – objął  tegoroczny bieg Patronatem Honorowym oraz ufundował puchary dla zwycięzców.
W sobotę 27 września o godz. 11,00 z parkingu na granicy Sokolca i Rzeczki biegacze ruszą na trasę, by po przebiegnięciu 21 km zameldować się na mecie pod schr. "Orzeł”.
Głównymi organizatorami biegu są firma Grabek Promotion sp. z o.o. /Maciej Grabek/ i USKS Gminy Nowa Ruda / E.Kozłowicz/, partnerami : wlaściciele schroniska „Orzeł” , „Sowa” , pensjonatów „Karczma pod Sową” i „Chata pod Sową”. Nadleśnictwo Jugów, Wałbrzych i Świdnica. Główni sponsorzy to :  Tomasz Kałużny dystrybutor marki „Enervit” , Salco Sport Therapy, A.Ząbczyńska – dystrybutor obuwia biegowego Alphawoolf, Fundusz Regionu Wałbrzyskiego oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnoślaskiego.
 

Zatem zapraszamy!

 


Return

 

 
   
   
   
 
 .  

 

 

.

 

   
   
.

  
 

 

 


          

   

 

 

Projekt i wykonanie KMEDIA Strony internetowe